• Publix Weekly Freebies & Deals (3/16-3/26 or 3/17-3/26)

    Sorry, this deal has expired.

    Never miss another deal! Sign up for updates!

    publix-roundup (1)


    Deals starts 3/16
    . Listed below are the best deals for the week of 3/16-3/26 (or 3/17-3/26 for some) at Publix. All prices listed vary by store and region.

    Food

    Starburst Jellybeans (13 or 14 oz)

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Starburst Jellybeans (13 or 14 oz) = $2.50
    (or LifeSavers Jellybeans)
    Use (1) $1/2 Starburst Jellybeans (13 oz+) = -$1.00
    (or use $1/2 Starburst Jellybeans (RP 3/13, x3/27))
    Final Price: $0.75 each or $1.50 for both

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Dove Silky Smooth Chocolate Eggs = $4.29
    (or Chocolate Promises, 7.94-8.87 oz)
    Use (1) $1/2 Mars Easter Candy (2 oz+) = -$1.00
    (or use $1/2 Mars Easter Candy (RP 2/28, x3/27)
    (or use $1/2 Mars Easter Candy (RP 3/13, x3/27))
    Final Price: $1.65 each or $3.39 for both

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Snickers, Twix, or Mars the Mix Minis = $4.29
    (or Milky Way, M&M’s, or 3 Musketeers, 10-11.5 oz)
    Use (1) $1/2 Mars Easter Candy (2 oz+) = -$1.00
    (or use $1/2 Mars Easter Candy (RP 2/28, x3/27)
    (or use $1/2 Mars Easter Candy (RP 3/13, x3/27))
    Final Price: $1.65 each or $3.29 for both

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Perdue Short Cuts Chicken Breast = $4.99
    (or Turkey, Fully Cooked, 8 or 9 oz)
    Use (2) $0.75/1 Perdue Simply Smart Chicken (RP 3/13, x4/24) = -$1.50
    (or Short Cuts or Refrigerated Breaded Chicken)
    Final Price: $1.75 each or $3.49 for both

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Mrs. Smith’s Pie (25.5-37 oz) = $7.67
    Use (2) $0.50/1 Mrs. Smith’s Pie (35 oz+) (SS 3/13, x4/30) = -$2.00*
    Final Price: $2.85 each or $5.67 for both
    *after coupon(s) double

    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Alexia Potatoes (13.5-32 oz) = $3.53
    Use (2) $0.75/1 Alexia Frozen Potatoes (SS 3/13, x5/13) = -$1.50
    (or Onion Rings)
    Final Price: $1.02 each or $2.03 for both

    internationsl delight coffee creamer (32 oz) bogo 3.69 edited

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) International Delight Coffee Creamer = $3.63
    (32 oz)
    Use (2) $1/1 International Delight Coffee Creamer = -$2.00
    Final Price: $0.82 each or $1.63 for both

    ★ Hot ★
    ► 3 for $5 Strawberries (16 oz)

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Galbani Ricotta Cheese (32 oz) = $4.09
    Use (2) $1/1 Galbani Cheese Product = -$2.00
    Final Price: $1.05 each or $2.09 for both

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Nestle Toll House Cookie Dough = $2.95
    (16 or 16.5 oz)
    Use (2) $0.50/1 Nestle Toll House Cookie Dough = -$2.00*
    (16-32 oz)
    Final Price: $0.48 each or $0.95 for both
    *after coupon(s) double

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) French’s Crispy Fried Onions (6 oz) = $3.95
    Use (2) $0.50/1 French’s Crispy Fried Onions (SS 3/13, x4/30) = -$2.00*
    (or use $0.30/1 French’s French Fried Onions)
    Final Price: $0.98 each or $1.95 for both
    *after coupon(s) double

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) New York Texas Toast Croutons = $1.69
    (5 oz)
    Final Price: $0.85 each or $1.69 for both

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Progresso Soup (18-19 oz) = $2.29
    Use (1) $0.50/2 Progresso Soups (SS 1/31, x3/26) = -$1.00*
    Pay: $1.29
    Submit receipt for $0.50 cash back from Ibotta
    (Two Progresso Soups)
    Final Price: $0.40 each or $0.79 for both
    *after coupon(s) double

    Publix Swanson Broth

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Swanson Broth (24 or 32 oz) = $2.67
    Use (1) $0.40/2 Swanson Broth or Stocks (SS 2/7, x4/3) = -$0.80*
    Final Price: $0.94 each or $1.87 for both
    *after coupon(s) double

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) General Mills Cheerios Cereal = $3.73
    (10.9-14.1 oz)
    Use (2) $0.50/1 Honey Nut Cheerios Cereal = -$2.00*
    Final Price: $0.87 each or $1.73 for both
    *after coupon(s) double
    *Plus, earn $0.50 cash back from SavingStar when you buy one box of Honey Nut Cheerios or Honey Nut Cheerios Medley Crunch. (x3/31)

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Kellogg’s Froot Loops Cereal = $3.83
    (9.3-12.6 oz)
    Use (2) $0.50/1 Kellogg’s Froot Loops Cereal = -$2.00*
    Final Price: $0.92 each or $1.83 for both
    *after coupon(s) double

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Nestle Toll House Morsels = $3.25
    (10-12 oz)
    Use (2) $0.50/1 Nestle Toll House Morsels (6-72 oz) = -$2.00*
    Final Price: $0.63 each or $1.25 for both
    *after coupon(s) double

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ►  Buy (2) Domino Premium Pure Cane Sugar = $3.15
    (Granulated, 4 lb)
    Use (2) $0.40/1 Domino Granulated Sugar (RP 3/6, x5/31) = -$1.60*
    (or use $0.75/2 Domino Sugar Products (2 lbs+))
    (or use $0.65/2 Domino Sugar Products (2 lbs+) (RP 3/6, x5/31))
    Final Price: $0.78 each or $1.55 for both
    *after coupon(s) double

    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Lindsay California Ripe Pitted Olives = $2.09
    (Large, Extra Large, or Small, 6 oz)
    Use (1) $1/2 Lindsay Olives = -$1.00
    Final Price: $0.55 each or $1.09 for both

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Bertolli Sauce (15 or 24 oz) = $2.99
    Use (2) $1/1 Bertolli Pasta Sauces (SS 3/6, x4/3) = -$2.00
    (or use $1/2 Bertolli Pasta Sauces (SS 3/6, x4/3))
    Final Price: $0.50 each or $0.99 for both

    orville redenbacher popping corn

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Orville Redenbacher’s Popping Corn = $5.45
    Use (1) $1.50/2 Orville Redenbacher’s Popping Corn = -$1.50
    (SS 1/17, x3/20)
    (or use $1/2 Orville Redenbacher’s Popping Corn (SS 1/17, x3/20))
    Final Price: $1.98 each or $3.95 for both

    ★ Hot ★
    ► $1.29 Publix Large Eggs (12 ct)

    ► Buy 2 Get 2 Free Coca-Cola Products (12 pk)

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) I Can’t Believe Its’ Not Butter! Spread = $3.49
    (2 pack, 7.5 oz or 8-16 oz)
    Use (2) $0.55/1 I Can’t Believe It’s Not Butter = -$1.10
    Final Price: $1.20 each or $2.39 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Lance Crackers (8.25-14 oz) = $3.15
    (or Cookies or Quick Starts Breakfast)
    Use (1) $1/2 Lance Cracker Sandwiches = -$1.00
    Final Price: $1.08 each or $2.15 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Nabisco Chips Ahoy! Cookies = $3.69
    (9.5-15.25 oz)
    Use (1) $0.75/2 Chips Ahoy! Cookies (SS 3/13, x4/30) = -$0.75
    Final Price: $1.47 each or $2.94 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Dunkin’ Donuts Coffee Creamer (32 oz) = $3.63
    Use (2) $0.75/1 Dunkin’ Donuts Coffee Creamer = -$1.50
    Final Price: $1.07 each or $2.13 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Jennie-O Turkey Sausage (16 oz) = $3.59
    (Hot or Mild)
    Use (1) $1/1 Jennie-O Turkey Breakfast Sausage (16 oz) = -$1.00
    Final Price: $1.30 each or $2.59 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Edwards Pies (25.5-37 oz) = $7.67
    Use (2) $0.75/1 Edwards Pie (22.4 oz+) (SS 3/13, x4/30) = -$1.50
    Final Price: $3.09 each or $6.17 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Simply Potatoes Mashed Potatoes = $3.99
    (24 oz)
    Use (2) $0.75/1 Simply Potatoes Mashed Potatoes = -$1.50
    (SS 2/21, x4/3)

    Final Price: $1.25 each or $2.49 for both

    Farm Rich Frozen Snacks

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Farm Rich Frozen Snacks = $6.99
    Use (2) $1/1 Farm Rich Snack (15 oz+) (SS 1/24, x 4/30) = -$2.00
    (or use $0.75/1 Farm Rich Products)
    Final Price: $2.50 each or $4.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Ocean Spray Grapefruit Juice (64 oz) = $3.79
    Use (1) $1.50/2 Ocean Spray Grapefruit Juices (60-64 oz) = -$1.50
    Final Price: $1.15 each or $2.29 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Gorton’s Fish Sticks or Fillets = $7.99
    (or Portions (6.3-24.5 oz) or Shrimp (9.2-14 oz))
    Use (1) $1/1 Gorton’s Seafood Item= -$2.00
    (or use $1/2 Gorton’s Products)
    Final Price: $3.00 each or $5.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Sargento Shredded Cheese (5-8 oz) = $3.99
    Pay: $3.99
    Submit receipt for $0.50 cash back from Checkout51
    (Sargento Shredded Cheese, 7 oz+)
    Final Price: $1.75 each or $3.49 for both

    ► Buy (2) Mott’s Applesauce (6 pk) = $2.00
    Pay: $2.00
    Submit receipt for $0.50 cash back from Ibotta
    (Mott’s Applesauce Products)
    Final Price: $1.50 ($0.25 per cup)
    (Reg. $2.48!)

    (Buy One Get One Free)
    ►Buy (2) Quaker Instant Oatmeal = $3.63
    (9.8-16.2 oz)
    Final Price: $1.82 each or $3.63 for both

    ► Buy (1) Oscar Mayer Honey Ham (7-9 oz) = $3.67
    (Deli Fresh)
    Use (1) $0.75/1 Oscar Mayer Honey Ham (SS 1/31, x3/31) = -$0.75
    (Deli Fresh)
    Final Price: $2.92

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Oscar Mayer Beef Franks (14 or 15 oz) = $5.79
    Final Price: $2.90 each or $5.79 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Frito-Lay Party Size Snacks = $4.99
    (11.5-20 oz)
    Final Price: $2.50 each or $4.99 for both

    Keebler Crackers

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Keebler Town House Crackers = $3.63
    (or Club Crackers, or Club Cornbread Cracker Bites, 9-13.8 oz)
    Use (1) $1/2 Keebler Crackers (8-16 oz) (RP 1/31, x3/27) = -$1.00
    Final Price: $1.32 each or $2.63 for both
    Related coupon:
    $1/1 Keebler Crackers
    (must redeem 850 points to receive coupon)

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Publix Small Shrimp Platter (10 oz) = $8.99
    Final Price: $4.50 each or $8.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Bolthouse Farms Juice (450 mL) = $2.99
    (or Smoothie, Protein Plus, or Cafe Drinks)
    Final Price: $1.50 each or $2.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Birds Eye Vegetables (7.5-25.9 oz) = $4.49
    (or Cob Corn (12 ct)
    Final Price: $2.25 each or $4.49 for both

    breyers and palermo pizza edited

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Breyers Ice Cream (1.5 qt) = $5.39
    (or Frozen Dairy Dessert)
    Final Price: $2.70 each or $5.39 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Palermo’s Primo Thin Pizza = $6.99
    (14.2-16.55 oz)
    Final Price: $3.50 each or $6.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Talenti Gelato (16 oz) = $4.99
    Final Price: $2.50 each or $4.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Celentano Pasta (12.5-24 oz) = $3.83
    Final Price: $1.92 each or $3.83 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Cole’s Garlic Toast Slices (10.5-16 oz) = $2.99
    (or Bread or Bread Sticks; or Cheese or Pretzel Sticks)
    Final Price: $1.50 each or $2.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Pepperidge Farm Layer Cake = $4.49
    (19 or 19.6 oz)
    Final Price: $2.25 each or $4.49 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Kraft Chunk Cheese (7 or 8 oz) = $3.99
    Final Price: $2.00 each or $3.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Keebler Toasteds Crackers (7 or 8 oz) = $3.79
    Final Price: $1.90 each or $3.79 for both
    Related coupon:
    $1/1 Keebler Crackers
    (must redeem 850 points to receive coupon)

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Breakstone’s Sour Cream (16 oz) = $2.45
    (Original, Reduced Fat, or Fat Free)
    Final Price: $1.23 each or $2.45 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Publix Deli Southern Style Potato Salad = $3.19
    Final Price: $1.60 each or $3.19 for both

    publix deli tea edited

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Publix Deli Tea (1 gallon) = $2.99
    (or Lemonade)
    Final Price: $1.50 each or $2.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Sabra Hummus (10 oz) = $3.99
    Final Price: $2.00 each or $3.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Sabra Guacamole (8 oz) = $3.99
    (Classic or Spicy)
    Final Price: $2.00 each or $3.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Boursin Gournay Cheese (5.2 oz) = $5.99
    Final Price: $3.00 each or $5.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Lipton Tea Bags (100 ct) = $4.89
    Final Price: $2.45 each or $4.89 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) CapriSun 100% Juice Blend (10 pk) = $3.99
    (or 100% Real Apple Juice or Super V Fruit & Vegetables Drink)
    Final Price: $2.00 each or $3.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Hunt’s Tomatoes (14.5 oz) = $1.53
    Final Price: $0.77 each or $1.53 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Del Monte Vegetables (11-15.25 oz) = $1.49
    Final Price: $0.75 each or $1.49 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Hidden Valley Ranch Dressing (16 oz) = $3.69
    (or Farmhouse Originals)
    Final Price: $1.85 each or $3.69 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Idahoan Mashed Potatoes (4 or 4.1 oz) = $1.43
    Final Price: $0.72 each or $1.43 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Barilla Pasta (12-16 oz) = $1.65
    Final Price: $0.83 each or $1.65 for both

    Hellmann’s Mayonnaise (30 oz)

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Hellmann’s Mayonnaise (30 oz) = $5.69
    Final Price: $2.85 each or $5.69 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) CB Old Country Store Gravy Classic Mix = $1.33
    (Brown, Country, or Turkey, 1 or 2.5 oz)
    Final Price: $0.67 each or $1.33 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) New England Freshly Ground Coffee = $7.69
    (9-12 oz)
    Final Price: $3.85 each or $7.69 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Post Great Grains Cereal = $3.95
    (13.5-16 oz)
    Final Price: $1.98 each or $3.95 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Duncan Hines Signature Cake Mix  $2.79
    (or Classic Cake Mix, 15.25-16.5 oz)
    Final Price: $1.40 each or $2.79 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Duncan Hines Decadent Brownie Mix = $2.89
    (16.7-18 oz)
    Final Price: $1.45 each or $2.89 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Peter Pan Peanut Butter (13-16.3 oz) = $3.39
    Final Price: $1.70 each or $3.39 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Pompeian Imported Olive Oil (16 oz) = $7.95
    Use (2) $0.55/1 Pompeian Extra Virgin Olive Oil = -$1.10
    Final Price: $3.43 each or $6.85 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Pure Wesson Oil (45 oz) = $3.35
    Final Price: $1.68 each or $3.35 for both

    Mt. Olive Pickles edited

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Mt. Olive Pickles (16-46 oz) = $2.99
    (or 4 pk, 3.7 oz)
    Final Price: $1.50 each or $2.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Pepsi Products (2 L) = $2.05
    Final Price: $1.03 each or $2.05 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Thomas’ English Muffins (12 or 13 oz) = $4.59
    Final Price: $2.30 each or $4.59 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Mentos Chewing Gum (45 or 50 ct) = $3.49
    Final Price: $1.75 each or $3.49 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Nabisco Ritz Crackers = $3.15
    (11.5-13.7 oz or Ritz Bits (8.8 oz))
    Final Price: $1.58 each or $3.15 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Pepperidge Farm Goldfish Crackers = $2.39
    (or Graham Snacks or Puffs, Baked, 6-8 oz)
    Final Price: $1.20 each or $2.39 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Pepperidge Farm Farmhouse Bread = $3.99
    (22 or 24 oz loaf or Cheese Bread, 14 oz loaf)
    Final Price: $2.00 each or $3.99 for both

    oscar mayer bacon edited

    ► Buy 2 Get 1 Free Oscar Mayer Bacon (12 or 16 oz)

    ► 2 for $5 Hillshire Farm Smoked Sausage
    (or Polska Kielbasa, 13 or 14 oz)

    ► 10 for $10 Betty Crocker Favorites SuperMoist Cake Mix
    (or Brownie Mix, 15.25-18.4 oz)

    ► 10 for $10 Kraft Macaroni & Cheese Dinner (5.5-7.3 oz)

    ► 5 for $10 Amy’s Burrito or Wrap (5-6 oz)

    ► 5 for $10 Smucker’s Uncrustables (7.2 or 8 oz)

    Personal Care

    Garnier Fructis Hair Care (3-13 oz)

    ★ Hot ★
    ► Buy (1) Garnier Fructis Hair Care (3-13 oz) = $2.99

    Use (1) $2/1 Garnier Shampoo, Conditioner, Treatment = -$2.00
    (RP 3/6, x4/2)
    (or use $1/1 Garnier Shampoo, Conditioner, or Treatment)
    Final Price: $0.99

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Irish Spring Body Wash (15 or 18 oz) = $3.99
    Use (2) $1/1 Irish Spring Body Wash = -$2.00
    (or use $1/1 Irish Spring Body Wash (SS 3/13, x4/2))
    Final Price: $1.00 each or $1.99 for both

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Softsoap Body Wash (15 or 18 oz) = $3.99
    Final Price: $2.00 each or $3.99 for both

    (Regular Price)
    (Deal from last week)
    ► Buy (2) Suave Kids Hair Care (12 oz) @$2.19/ea = $4.38
    Use (2) $1/1 Suave Kids Hair Care (RP 2/28, x3/19) = -$2.00
    And use (1) $1/2 select Suave Items Publix coupon = -$1.00
    (Publix Health & Beauty Flyer, 3/12-3/25)
    Final Price: $0.69 each or $1.38 for both

    (Regular Price)
    (Deal from last week)
    ► Buy (2) Suave Deodorant @$1.99/ea = $3.98
    Use (2) $0.50/1 Suave Clinical or Deodorant Stick = -$2.00*
    (RP 2/28, x3/27)
    And use (1) $1/2 select Suave Items Publix coupon = -$1.00
    (Publix Health & Beauty Flyer, 3/12-3/25)
    Final Price: $0.49 each or $0.98 for both

    Household

    chinet napkins pic

    ★ Hot ★
    (Buy One Get One Free)

    ► Buy (2) Chinet Napkins (90 ct) = $2.19
    (2 Ply All Occasion Premium and Elegant or 3 Ply Classic White Soft and Elegant Dinner Napkins (40 ct))
    Use (2) $1/1 Chinet Product = -$2.00
    Final Price: $0.10 each or $0.19 for both

    ★ Hot ★
    ►  Buy (1) Softsoap Liquid Hand Soap = $1.00

    (5.5 or 7.5 oz)
    Pay: $1.00
    Submit receipt for $0.30 cash back from MobiSave
    (Hand Soap — Any Brand)
    Final Price: $0.70

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Glad Zipper Bags (30-50 ct) = $3.59
    (Freezer or Storage, Gallon or Quart Size)
    Final Price: $1.80 each or $3.59 for both

    ► Buy (1) Charmin Bath Tissue = $5.99
    (Ultra Soft/Strong; Mega Rolls, 6 rolls or Double Rolls, 12 rolls; or Chamomile Double Roll, 12 rolls)
    Use (1) $0.35/1 Charmin Ultra Soft or Strong = -$0.70*
    Final Price: $5.29 (as low as $0.44 per roll)
    *after coupon(s) double

    Others

    PAAS Color Cups edited

    ► $1.79 PAAS Color Cups (5 ct) or Easter Egg Color Kit or Classic Egg Decorating Kit

    ► $0.99-$7.99 Empty Easter Baskets

    Health & Medicine

    Publix Gas Relief (30 ct)

    (Buy One Get One Free)
    ► Buy (2) Publix Extra Strength Gas Relief Softgels = $3.99
    (30 count)
    Final Price: $2.00 each or $3.99 for both

    Be the first to comment More Publix Deals

    Money Saving Deals

    More Money Saving Deals

    Free Stuff

    Click here for more Free Stuff

    Coupons

    Click here for more Coupons

    Tips

    Click here for more Tips

    Online Deals

    Click here for more Online Deals
    Connect with us!
    Instagram Facebook YouTube Pinterest Pinterest Snapchat Twitter Pinterest Pinterest
    Back to top